Keçiören Kombi Bakımı

Daha önce ki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi keçiören kombi bakımı yaptırmak için kombinizin arızalanmasını yada performansının düşmesini beklemeyin. Yılda bir kez yaptıracağınız bir genel bakım kombinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacağı gibi, ısı tasarrufu konusunda da sizlere ciddi avantajlar sağlayacaktır. Keçiören kombi bakımı ekipleri her yıl ilçemizde yüzlerce kombinin temel bakımını yapmaktadır. Bakımdan önce kombinizin en az 2-3 saattir çalışıyor olması gerektiğini unutmayın. Gelen ekip böylelikle ortamda ki ısıyı ve suyun sıcaklığını ölçecek eğer kombinizde sizin fark etmediğiniz bir sıkıntı varsa bunu ortaya çıkartacaktır.

Kombi bakımı oldukça detaylı bir işlemdir. Kombi ve peteklerin ana çalışırları muhakkak teker teker kontrol edilir. Bazı ölçümler ve testler yapılırken cihazlardan faydalanılır. Kombinin su sızdırmazlık durumu, elektrik elemanları, maksimum ısı performansı gibi değerler incelenir. Bunlardan herhangi biri arızalı ise müşteri bilgilendirilerek değiştirilmesi sağlanır. Ayrıca her kombinin içi açılarak tozları temizlenir, brülör temizlenir, yanma odaları kontrol edilir, termostat mutlaka kontrol edilir. Bağlantı noktaları ve elemanları göz ve el yordamı ile kontrol edilir, Kombi baca fanı kontrol edilir. Ve daha burada yazmanın mümkün olmayacağı bir çok bölüm keçiören kombi bakımı yapacak olan personel tarafından gözden geçirilir.

Keçiören Kombi Bakımı

Keçiören kombi bakımı yapan teknik personel bütün bu yaptığı kontrollerle kombinizin sorunsuz bir şekilde çalıştığını test eder. Eğer kontrol esnasında herhangi bir arızaya rastlanırsa keçiören kombi tamiri personelleri devreye girer. Kombi bakımı esnasında ortaya çıkan hiçbir arıza için sizden ücret talep edilmez. Eğer yedek parça kullanılacaksa ekip tarafından bilgilendirilir, onaylarsanız sadece parça ücreti ödersiniz.

Keçiören kombi bakımı hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz önceden randevu almalılardır. Firmamızın sunduğu her bakım hizmeti keçiören kombi servisi firmasının garantisi altındadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir