Keçiören Petek Temizliği

Keçiören kombi servisi firmasından muhteşem bir hizmet daha. Son sistem makine ve ekipmanlarla keçiören petek temizliği işlerinizi de yapıyoruz. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde keçiören petek temizleme ile ilgili müşterilerimizden en fazla gelen soruları yanıtlayacağız. Petek temizleme nasıl yapılır? buyurun hep birlikte inceleyelim.

Öncelikle bir konuya değinmek istiyoruz. Değerli müşteri! Özellikle son zamanlarda hem sosyal medya aracılığı ile hemde google arama motorlarında, hatta kapınıza bırakılan bir broşürde yada reklamda petek temizliğinin 100 tl ye yapan bir çok firma görmüşsünüzdür. Değerli müşteri! Lütfen bu kişilere itibar etme. 100 tl ye yapılan petek temizliği banyonuzda bulunan kombi tıpasını açıp siyah su akıtmaktan daha farklı değildir. Hiç bir faydası olmaz, getirisi olmaz hatta çoğu durumda zararı bile olmaktadır. Buyurun işleyişe birlikte bakalım.

Etlik Petek Temizliği

Yukarıda bahsettiğimiz 100 TL ye petek temizliği yapan kişiler özellikle etlik petek temizliği adı altında bu bölgede yaşayan kişileri ciddi anlamda suistimal etmiştir. Kombi çalışma sisteminde peteklerin içerisinde ki su sürekli devir dayım edilir. Bu su zamanla kirlenir. Buraya kadar her şey normal. Aslında kirli olan bu suyun petekten arındırılmasının da hiçbir yararı yoktur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi amaç sadece bu suyu sistemden dışarı akıtmaksa herkes kendi evinde banyo yada tualette bulunan kombi vanasını açarak bu suyu rahatlıkla dışarı alabilir.

Sektörde ki adı sanı duyulmamış basit makinelerin yaptığı işlem tamda budur. Kişi gelir, makineyi peteğe bağlar ve siyah suyun akıtılmasını sağlar. Su berrak gelince müşteri peteklerinin artık temizlendiğini düşünür. Aksine ertesi gün yine aynı işlem uygulansa ilk gelen su yine siyah olacaktır. Asıl önemli olan ise ilk suyun boşaltılmasından sonra yapılacak olan işlemdir.

Esertepe Petek Temizliği

Esertepe petek temizliği olarak faaliyet gösteren firmamız yukarıda ki işleyişin aksine çalışır. Peteklerinizi göz boyamak için değil gerçekten temizler. İlk akan siyah suyun ardından son sistem makinemiz sisteme bağlanır. Lütfen buraya dikkat! Temizleme esnasında hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Çünkü kimyasal ilaç ve çözeltiler temizleme esnasında peteklerinize ciddi zararlar verir. Hatta kullanım miktarına ve peteklerin eskiliğine göre petekleri deforme ederek kullanılmaz hale bile getirebilir. Peki biz petek temizliğinde ne kullanıyoruz? Buyurun bir sonraki başlıkta inceleyelim.

Bağlum Petek Temizliği

Petek temizleme hizmetimizi bağlum petek temizliği olarakta sıklıkla gerçekleştiriyoruz. Biz petek temizliği yaparken yukarıda bahsetmiş olduğumuz yan etkilerden dolayı asla kimyasal bir madde kullanmıyoruz. Temizleme işlemi kompresör yardımı ile basınçlı hava sayesinde gerçekleştiriliyor. Bu işlem sırasında petekler hiçbir şekilde zarar görmezken %100 temizlik garantili bir işlem sağlanmış oluyor.

Tam bu noktada belirtmekte yarar var. Petekler sökülerek teker teker temizlenmelidir. Ana sisteme bağlanıp tek yerden temizlenen petekler tam verimli olmayacaktır.

Ufuktepe Petek Temizliği

Petek temizliği konusunda sıklıkla faaliyet gösterdiğimiz diğer bir bölge ufuktepe bölgesidir. Bu nedenle ufuktepe petek temizliği olarak farklı bir başlık açmayı uygun gördük. Üstelik bu bölgede oturan vatandaşlarımıza müjdeli bir haberimiz var. Petek temizleme hizmetini anında %20 daha ucuza satın alabilirsiniz. Peki petek temizliğine ihtiyacınız var mı? Peteklerinizin temizlenme zamanı gelmiş mi bunu nasıl anlarsınız buyurun birlikte bakalım.

Öncelikle belirtmekte yarar var. Hiçbir şikayetiniz olmasa bile peteklerinizi yıllık periyodik olarak temizletmelisiniz. Bu yöntem performans anlamında her zaman ısıtma sistemlerinden maksimum fayda almanızı sağlayacağı gibi sizlere maddi anlamda ciddi tasarruflarda sağlayacaktır.

Aktepe Petek Temizliği

Aktepe petek temizliği için yılın 12 ayıda firmamızdan destek alabilirsiniz. Genellikle herkes kışın başında kombilerini açtıklarında eğer ısıyı yetersiz görüyorsa bizleri aramakta buda sistemimizde yığılmalara sebep olmaktadır. Halbuki petek temizliği yaz aylarında bile yapılabilir. Hatta bir yoğunluk söz konusu olmadığı için kışın yaptıracağınızdan çok daha uygun fiyatlara bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eğer kombinizi standart bir ayarda çalıştırıyor ama evinizin yada ofisinizin yeterince ısınmadığını düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bir kaç hususu sizinle paylaşalım. Ellerinizle peteğin her tarafını kontrol edin. yukarı kısımlar sıcak, alt kısımlar soğuksa sizin kesinlikle peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir. Unutmayın doğru bir petek temizleme en az %30 ısı tasarrufu sağlar.

Subayevler Petek Temizliği

Bazen petek temizliği sorununuzu çözmeye yeterli olmayabilir. Bunu bir senaryo ile anlatmaya çalışalım. Mesela subayevleri petek temizliği için bir müşterimiz talepte bulundu ve son sistem makineler yardımı ile dört dörtlük temizleme işlemini gerçekleştirdik. Fakat müşterimiz yinede beklediği ısı performansını göremiyor. Böyle durumlarda sorun petekten kaynaklanmıyor olabilir. Belkide kombinizin farkında olmadığınız bir arızası vardır. Şu halde sizi kombiye yönelik her sorununuzu çözebileceğiniz keçiören kombi servisi linki yazımıza alalım.

Hasköy Petek Temizliği

iddia ediyoruz. Alanımızın en iyi, en kusursuz petek temizleme işini biz yapıyoruz. Hasköy petek temizliği için bizi arayın. Eğer işlem sonunda hiçbir fayda görmediğinizi söylerseniz paranızın tamamını iade ediyoruz. Bu kadarla da bitmiyor. Kendimize o kadar güveniyoruz ki gördüğünüz fayda %30 un altındaysa yine paranızı iade ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda müşterilerimize sektörümüzde bulabilecekleri en kusursuz hizmeti en uygun fiyatlara biz sağlıyoruz. Sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, işlerimizde sektörün son teknoloji makine ve ekipmanlarını kullanıyoruz.

Keçiören Petek Temizleme

Keçiören petek temizleme olarak bizler en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapıyoruz. Hak etmediğimiz hiçbir kazancı elde etmek istemiyor, doğru, dürüst, ahlaklı ticareti düstur ediniyoruz. Liyakatı hiç bir para için terk etmiyor, üstlendiğimiz her projede iş dünyasına değer katıyoruz.

Zamanınıza saygılıyız. Bu nedenle işlerimizi söz verdiğimiz tarih ve saatte hatta genellikle daha erken teslim ediyor, sizin işiniz garanti diye araya iş almıyor, deyim yerindeyse daldan dala zıplamıyoruz. Tecrübemize, servis personelinin teknik bilgi ve becerisine güveniyor bu nedenle yaptığımız her işe 1 yıl garanti veriyoruz.

Petek Temizliği Keçiören

Petek temizliği keçiören her yıl ilçemizde yüzlerce ev ve ofisin petek temizleme ihtiyacını gidermektedir. Tam 20 yıldır büyük bir özveri ve dürüstlükle faaliyetlerini yürüten firmamız Keçiören’de petek ve kombiye dair her işte akıllara ilk gelen firmadır. Sizde her yıl yüzlerce vatandaşımızın yaptığı gibi faaliyet alanlarımızla ilgili her konuda bizden destek alın işinizi şansa bırakmayın. Radyatörleriniz tam profesyonel makinelerle temizlensin, para ödediğinize gerçekten değsin.

Ofisimiz Keçiören osmangazi mahallesi, Bölük caddesi. No: 89/A adresinde bulunmaktadır. Bizi daha yakından tanımak, servisimizi test etmek isterseniz sizi her zaman ofisimize bekleriz. Eğer vaktiniz yoksa ve servis ihtiyacınız varsa telefon etmeniz yeter. Aynı gün adresinizde biz sizi ziyaret ederiz.

Keçiören Petek Temizliği

Keçiören petek temizliği yazımızın sonuna geldik. Keçiören petek temizleme ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yukarıda bulabilirsiniz. Petek temizliği keçiören için yanda ki telefon numarasından da bize ulaşabilirsiniz. 0531 205 59 99

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir